Характеристики Трубочка вафельна з начинкою Молочна карамель Cannoli XXL Dobrobut м/у 0.042кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-22 |
|---|
| Назва (укр.) | Трубочка вафельна з начинкою Молочна карамель Cannoli XXL Dobrobut м/у 0.042кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Трубочка кар Cannol XXL Dobrobut 0.042кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Трубочка вафельна Dobrobut Cannoli XXL Молочна карамель з начинкою 0.042кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Wafer roll Dobrobut Cannoli XXL Milk caramel with filling 0.042kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820269420359 | |
|---|---|
| Висота, см | 3.2 |
| Глибина, см | 2.4 |
| Ширина, см | 22.3 |
| Вага брутто, кг | 0.044 |
| 4820269420854 | Коробка (20 шт) |
| Висота, см | 22.6 |
| Глибина, см | 11.8 |
| Ширина, см | 8.8 |
| Вага брутто, кг | 0.948 |
| Ознака викладки шоубокс | ТАК |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.068 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 22.9 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 7.1 |
| Вуглеводи, г/100г | 66.5 |
| з яких цукри, г/100г | 41 |
| Калорійність, ккал/100г | 475 |
| кДж/100г | 1985 |
| Сіль, г/100г | 0.357 |
| Насичені жири, г/100г | 14.2 |
| ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНДИТЕРСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО ДОБРОБУТ" | |||
| ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНДИТЕРСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО ДОБРОБУТ" | |||