Характеристики Трубочка вафельна з начинкою Малина-йогурт Cannoli XXL Dobrobut м/у 0.042кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-22 |
|---|
| Назва (укр.) | Трубочка вафельна з начинкою Малина-йогурт Cannoli XXL Dobrobut м/у 0.042кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Трубочка Мал-йог Cannol Dobrobut 0.042кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Трубочка вафельна Dobrobut Cannoli XXL Малина-йогурт з начинкою 0.042кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Wafer roll Dobrobut Cannoli XXL Raspberry-yogurt with filling 0.042kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820269420755 | |
|---|---|
| Висота, см | 3.4 |
| Глибина, см | 2.4 |
| Ширина, см | 22.9 |
| Вага брутто, кг | 0.044 |
| 4820269420908 | Коробка (20 шт) |
| Висота, см | 22.8 |
| Глибина, см | 12.4 |
| Ширина, см | 8.8 |
| Вага брутто, кг | 0.930 |
| Ознака викладки шоубокс | ТАК |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.05 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 24 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 4.83 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 50.2 |
| г/100г | 67.5 |
| Калорійність, ккал/100г | 505 |
| кДж/100г | 2116 |
| Сіль, г/100г | 0.246 |
| Насичені жири, г/100г | 8.6 |
| ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНДИТЕРСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО ДОБРОБУТ" | |||
| ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНДИТЕРСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО ДОБРОБУТ" | |||