Характеристики Вугілля деревне з фруктових порід деревини Max effect 1.5кг.
| Назва (укр.) | Вугілля деревне з фруктових порід деревини Max effect 1.5кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Вугілля деревне Max effect 1.5кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Вугілля деревне Max effect з фруктових порід деревини 1.5кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Charcoal Max effect from fruit wood species 1.5kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 2713636840008 (приватний штрихкод) | |
|---|---|
| Висота, см | 12.3 |
| Глибина, см | 40.8 |
| Ширина, см | 34.3 |
| Вага брутто, кг | 1.316 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Вид продукції | ВУГІЛЛЯ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Для розпалювання деревного вугілля використовуйте спеціальні засоби. При використанні гелю для розпалювання TM "Max effect", потрібно полити вугілля невеликою кількістю рідини, залишити на 3хв. і підпалити вугілля. Через 10-15хв. горіння, вугілля почне покриватися попелом. Розрівняйте вугілля в грилі - і можна починати готувати страви. При використанні сухого засобу для розпалювання, покладіть засіб під гірку з вугіллям та підпаліть його. Далі дійте, як зазначено вище в прикладі з рідиною для розпалювання |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Use special products to ignite the charcoal. When using TM "Max effect" ignition gel, pour a small amount of liquid on the charcoal, leave it for 3min. and light the charcoal. After 10-15min. of burning, the coals will start to be covered with ash. Smooth the coals in the grill and you can start cooking. If you are using a dry kindling, place the dry kindling under the charcoal pile and light it. Then proceed as described in the ignition liquid example above |
| ДСТУ | 1860-2:2015 |
|---|---|
| ПДВ, % | 20 |