Характеристики Заготовка для піци Рома м/у 0.22кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-03-12 |
|---|
| Назва (укр.) | Заготовка для піци Рома м/у 0.22кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Заготовка для піци Рома м/у 0.22кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Заготовка для піци Рома 0.22кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Base for pizza Roma 0.22kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820041521342 | |
|---|---|
| Висота, см | 24.5 |
| Глибина, см | 2.4 |
| Ширина, см | 23.7 |
| Вага брутто, кг | 0.242 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 5.7 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 7.9 |
| Вуглеводи, г/100г | 50.4 |
| з яких цукри, г/100г | 8 |
| Калорійність, ккал/100г | 312 |
| кДж/100г | 1312 |
| Сіль, г/100г | 0.6 |
| Насичені жири, г/100г | 1.4 |
|
На карті | ||
| ТОВ КВФ "Рома" | |||