Характеристики Сіль для посудомийних машин Finish 1.5кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-14 |
|---|
| Назва (укр.) | Сіль для посудомийних машин Finish 1.5кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Сіль для посудомийних машин Finish 1.5кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Сіль для посудомийних машин Finish 1.5кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Salt for dishwashers Finish 1.5kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК | |
| ТАК | |
| ТАК | |
| ТАК | |
| ТАК | |
| Немає ящика | ТАК |
| 8594002682736 | |
|---|---|
| Висота, см | 23.5 |
| Глибина, см | 5.2 |
| Ширина, см | 14.2 |
| Вага брутто, кг | 1.574 |
| 15900627079224 | Коробка (8 шт) |
| Висота, см | 23.0 |
| Глибина, см | 27.8 |
| Ширина, см | 20.4 |
| Вага брутто, кг | 12.650 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.082 |
|---|---|
| кг | 0.058 |
| кг | 0.056 |
| кг | 0.044 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
| ВЕРТИКАЛЬНА | |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| УПАКОВКА ЗІ ЗБІЖНОЇ ПЛІВКИ | |
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
|
На карті | ||
| Евромикс | |||
| РЕККИТТ БЕНКИЗЕР ХАУСХОЛД ЭНД ХЕЛС КЕР УКРАИНА | |||
| РЕККИТТ БЕНКИЗЕР ХАУСХОЛД ЭНД ХЕЛС КЕР УКРАИНА | |||
| Поставщик | |||
| Поставщик | |||
| ТОВ "Реккітт Бенкізер Хайджин Хоум Україна" | |||
| ТОВ "Реккітт Бенкізер Хайджин Хоум Україна" | |||