Характеристики Булочка з маком Сінабон Toniya м/у 0.1кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-07-07 |
|---|
| Назва (укр.) | Булочка з маком Сінабон Toniya м/у 0.1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Булочка з маком Сінабон Toniya 0.1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Булочка Toniya Сінабон з маком 0.1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Bun Toniya Cinnabon with poppy seeds 0.1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 250015818750 (приватний штрихкод) | |
|---|---|
| Висота, см | 11 |
| Глибина, см | 5.4 |
| Ширина, см | 11.1 |
| Вага брутто, кг | 0.108 |
| 4820208389747 | Коробка (15 шт) |
| Висота, см | 9.2 |
| Глибина, см | 39.0 |
| Ширина, см | 29.4 |
| Вага брутто, кг | 1.700 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.08 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 14.5 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 6.6 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 30.1 |
| г/100г | 37.6 |
| Калорійність, ккал/100г | 300 |
| кДж/100г | 1252 |
| Сіль, г/100г | 0.04 |
| Насичені жири, г/100г | 5.9 |
| Торговий Дім "Бойчак" | На карті | ||
| Торговий Дім "Бойчак" | |||