Характеристики Cосиски варені Паризькі Верест в/с лоток 0.28кг.
| Назва (рос.) | Cосиски вареные Парижские Верест в/с лоток 0.28кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Cосиски варені Паризькі Верест в/с лоток 0.28кг |
| Коротка назва (рос.) | Cосиски вар Парижские Верест в/с 0.28кг |
| Коротка назва (укр.) | Cосиски вар Паризькі Верест в/с 0.28кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Cосиски Верест Парижские вареные высший сорт 0.28кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Cосиски Верест Паризькі варені вищий сорт 0.28кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Sausages Verest Parisian boiled highest grade 0.28kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823079700512 | |
|---|---|
| Висота, см | 18.7 |
| Глибина, см | 3.2 |
| Ширина, см | 13.9 |
| Вага брутто, кг | 0.332 |
| 14823079700519 | Коробка (15 шт) |
| Висота, см | 17.2 |
| Глибина, см | 31.3 |
| Ширина, см | 26.8 |
| Вага брутто, кг | 5.004 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.024 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | ≤32 |
|---|---|
| Білки, г/100г | ≥10 |
| Вуглеводи, г/100г | 0.3 |
| з яких цукри, г/100г | 0.3 |
| Калорійність, кДж/100г | 1365 |
| ккал/100г | 326 |
| Сіль, г/100г | 2 (+/-0.15) |
| Насичені жири, г/100г | 10.5 |
| Метод обробки | ВАРЕНИЙ |
|---|---|
| Органічний продукт | НІ |
| Акцизний товар | НІ |
| Підходить вегетаріанцям | НІ |
| Підходить веганам | НІ |