Характеристики Cосиски варені Паризькі з кетчупом Верест в/с лоток 0.28кг.
| Назва (рос.) | Cосиски вареные Парижские с кетчупом Верест в/с лоток 0.28кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Cосиски варені Паризькі з кетчупом Верест в/с лоток 0.28кг |
| Коротка назва (рос.) | Cосиски вар Парижские кетч Верест 0.28кг |
| Коротка назва (укр.) | Cосиски вар Паризькі кетч Верест 0.28кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Cосиски Верест Парижские с кетчупом вареные высший сорт 0.28кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Cосиски Верест Паризькі з кетчупом варені вищий сорт 0.28кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Sausages Verest Parisian with ketchup boiled highest grade 0.28kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823079700536 | |
|---|---|
| Висота, см | 18 |
| Глибина, см | 2.9 |
| Ширина, см | 13.1 |
| Вага брутто, кг | 0.300 |
| 14823079700533 | Коробка (15 шт) |
| Висота, см | 16.8 |
| Глибина, см | 31.1 |
| Ширина, см | 27.1 |
| Вага брутто, кг | 4.784 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.284 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | ≤32 |
|---|---|
| Білки, г/100г | ≥10 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 0.3 |
| г/100г | 0.3 |
| Калорійність, ккал/100г | 326 |
| кДж/100г | 1365 |
| Сіль, г/100г | 2 (+/-0.15) |
| Насичені жири, г/100г | 10.5 |
| Метод обробки | ВАРЕНИЙ |
|---|---|
| Органічний продукт | НІ |
| Акцизний товар | НІ |
| Підходить вегетаріанцям | НІ |
| Підходить веганам | НІ |