Характеристики Цукерки глазуровані Дольче де Нат Golski м/у 0.12кг.
| Актуальність даних 365 | 2025-06-18 |
|---|
| Назва (укр.) | Цукерки глазуровані Дольче де Нат Golski м/у 0.12кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Цукерки глазур Дольче Нат Golski 0.12кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Цукерки Golski Дольче де Нат глазуровані 0.12кг |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 4820092134386 | |
|---|---|
| Висота, см | 15.3 |
| Глибина, см | 5.6 |
| Ширина, см | 12.1 |
| Вага брутто, кг | 0.126 |
| 4820092134362 | Коробка (21 шт) |
| Висота, см | 14.2 |
| Глибина, см | 37.4 |
| Ширина, см | 29.0 |
| Вага брутто, кг | 2.870 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.224 |
|---|---|
| кг | 0.24 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 38.7 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 5.3 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 43.3 |
| г/100г | 52.7 |
| Калорійність, кДж/100г | 2425 |
| ккал/100г | 580 |
| Сіль, г/100г | 0.03 |
| Насичені жири, г/100г | 31.6 |
| ТОВ "ВПК-Україна" | На карті | ||
| ТОВ "ВПК-Україна" | |||