Характеристики Цукор білий кристалічний Marka Promo м/у 5кг.
| Назва (укр.) | Цукор білий кристалічний Marka Promo м/у 5кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Цукор білий кристалічний Marka Promo 5кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Цукор Marka Promo білий кристалічний 5кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Sugar Marka Promo white crystal 5kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4823088802009 | |
|---|---|
| Висота, см | 32.4 |
| Глибина, см | 7.8 |
| Ширина, см | 23.8 |
| Вага брутто, кг | 5.002 |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
|---|
| Жири, г/100г | 0 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 0 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 99.8 |
| г/100г | 99.8 |
| Калорійність, кДж/100г | 1697 |
| ккал/100г | 389 |
| Сіль, г/100г | 0 |
| Насичені жири, г/100г | 0 |
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Форма | КРИСТАЛІЧНИЙ |
|---|---|
| Вид продукції | ЦУКОР |
| Походження | БУРЯКОВИЙ |
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Колір | БІЛИЙ |