Характеристики Деруни картопляні заморожені обсмажені Farm Frites м/у 1.5кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-04-24 |
|---|
| Назва (рос.) | Деруны картофельные замороженные обжаренные Farm Frites м/у 1.5кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Деруни картопляні заморожені обсмажені Farm Frites м/у 1.5кг |
| Коротка назва (рос.) | Деруны замороженные Farm Frites 1.5кг |
| Коротка назва (укр.) | Деруни заморожені Farm Frites 1.5кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Деруны картофельные Farm Frites обжаренные замороженные 1.5кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Деруни картопляні Farm Frites обсмажені заморожені 1.5кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Potato pancakes Farm Frites fried frozen 1.5kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК | |
| Немає ящика | ТАК |
| 8710679020040 | |
|---|---|
| Висота, см | 35.3 |
| Глибина, см | 5.7 |
| Ширина, см | 33.7 |
| Вага брутто, кг | 1.544 |
| 8710679020057 | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 23.8 |
| Глибина, см | 39.4 |
| Ширина, см | 26.6 |
| Вага брутто, кг | 9.604 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.34 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Тара транспортної упаковки | КАРТОН |
| Жири, г/100г | 2 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 2.9 |
| Вуглеводи, г/100г | 19.4 |
| з яких цукри, г/100г | 2.2 |
| Калорійність, кДж/100г | 480 |
| ккал/100г | 114 |
| Клітковина, г/100г | 3.3 |
| Сіль, г/100г | 0.9 |
| Насичені жирні кислоти, г/100г | 0.3 |
| Торгова фірма "Рудь" | На карті | ||
| Торгова фірма "Рудь" | |||