Характеристики Іграшка м'яка 15см №37376 Сіра акула Finnegan Benie Babies 1шт.
| Актуальність даних 365 | 2027-03-30 |
|---|
| Назва (рос.) | Игрушка мягкая 15см №37376 Серая акула Finnegan Benie Babies 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Іграшка м'яка 15см №37376 Сіра акула Finnegan Benie Babies 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Игрушка мягк №37376 Benie Babies 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Іграшка м'як №37376 Benie Babies 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Игрушка мягкая Benie Babies Серая акула Finnegan №37376 15см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Іграшка м'яка Benie Babies Сіра акула Finnegan №37376 15см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Soft toy Benie Babies Grey shark Finnegan №37376 15cm 1pc |
| 008421373765 | |
|---|---|
| Висота, см | 11.4 |
| Глибина, см | 10.6 |
| Ширина, см | 19.4 |
| Вага брутто, кг | 0.078 |
| 20084213737650 | Спайка (2 шт) |
| Висота, см | 10.3 |
| Глибина, см | 23.2 |
| Ширина, см | 14.3 |
| Вага брутто, кг | 0.164 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 10084213737653 | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 26.2 |
| Глибина, см | 40.8 |
| Ширина, см | 26.0 |
| Вага брутто, кг | 1.124 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.304 |
|---|---|
| Вага нетто, порожній inner-pack, кг | 0.008 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Вид продукції | ІГРАШКА М'ЯКА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| ТОВ "Бонтой" | |||
| ТОВ "Бонтой" | |||