Характеристики Іграшка м'яка для дітей від 3років 20см №39394 Аксолотль Charlie Squish-A-Boos TY 1шт.
| Актуальність даних 365 | 2027-03-30 |
|---|
| Назва (рос.) | Игрушка мягкая детская 20см №39394 Аксолотль Charlie Squish-A-Boos TY 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Іграшка м'яка для дітей від 3років 20см №39394 Аксолотль Charlie Squish-A-Boos TY 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Игрушка мягк №39394 Аксолотль TY 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Іграшка м'яка №39394 Аксолотль TY 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Игрушка мягкая TY Squish-A-Boos Аксолотль Charlie №39394 20см детская 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Іграшка м'яка TY Squish-A-Boos Аксолотль Charlie №39394 20см дитяча 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Soft toy TY Squish-A-Boos Axolotl Charlie №39394 20cm for children 1pc |
| 008421393947 | |
|---|---|
| Висота, см | 24.6 |
| Глибина, см | 12.9 |
| Ширина, см | 26.9 |
| Вага брутто, кг | 0.150 |
| 20084213939474 | Спайка (2 шт) |
| Висота, см | 15.1 |
| Глибина, см | 28.7 |
| Ширина, см | 15.5 |
| Вага брутто, кг | 0.314 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 10084213939477 | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 27.6 |
| Глибина, см | 41.0 |
| Ширина, см | 26.4 |
| Вага брутто, кг | 1.928 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.358 |
|---|---|
| Вага нетто, порожній inner-pack, кг | 0.014 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Вид продукції | ІГРАШКА М'ЯКА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| ТОВ "Бонтой" | |||
| ТОВ "Бонтой" | |||