Характеристики Пакети для сміття з ручками 50х49см 35л Фрекен Бок 50шт.
| Актуальність даних 365 | 2027-04-30 |
|---|
| Назва (рос.) | Пакеты для мусора с ручками 50х49см 35л Фрекен Бок 50шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Пакети для сміття з ручками 50х49см 35л Фрекен Бок 50шт |
| Коротка назва (рос.) | Пакеты д/мус с ручк 35л Фрекен Бок 50шт |
| Коротка назва (укр.) | Пакети д/сміт з ручк 35л Фрекен Бок 50шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Пакеты для мусора Фрекен Бок с ручками 50*49см 35л 50шт/уп |
| Альтернативне найменування (укр) | Пакети для сміття Фрекен Бок з ручками 50*49см 35л 50шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Garbage bags Freken Bok with handles 50*49cm 35l 50pcs/pack |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823071638035 | |
|---|---|
| Висота, см | 8.5 |
| Глибина, см | 7.8 |
| Ширина, см | 18.8 |
| Вага брутто, кг | 0.306 |
| 4823071638066 | Коробка (15 шт) |
| Висота, см | 24.0 |
| Глибина, см | 28.8 |
| Ширина, см | 26.6 |
| Вага брутто, кг | 4.784 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 9284075638066 (приватний штрихкод) | Коробка (15 шт) |
| Висота, см | 23.6 |
| Глибина, см | 29.0 |
| Ширина, см | 26.8 |
| Вага брутто, кг | 4.872 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.282 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ | |
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| КАРТОННА | |
| Тара транспортної упаковки | КАРТОН |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
|
На карті | ||
| ТОВ "Сервіс Про" | |||