Характеристики Вазон зі вставкою низький біла роза 12х11см Ф'южн Алеана 1шт.
| Назва (рос.) | Вазон со вставкой низкий белая роза 12х11см Фьюжн Алеана 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Вазон зі вставкою низький біла роза 12х11см Ф'южн Алеана 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Вазон со вставк низк Фьюжн Алеана 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Вазон зі вставк низьк Ф'южн Алеана 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Вазон Алеана Фьюжн со вставкой низкий белая роза 12*11см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Вазон Алеана Ф'южн зі вставкою низький біла роза 12*11см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Flowerpot Алеана Fusion with insert low white rose 12*11cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823052320447 | |
|---|---|
| Висота, см | 11.0 |
| Глибина, см | 11.8 |
| Ширина, см | 11.8 |
| Вага брутто, кг | 0.084 |
| 11508600110008 (приватний штрихкод) | Коробка (8 шт) |
| Висота, см | 12.9 |
| Глибина, см | 35 |
| Ширина, см | 13.0 |
| Вага брутто, кг | 0.682 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.01 |
|---|
| Тип транспортної тари | МІШОК |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | ВАЗОН |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Колір | БІЛИЙ |