Характеристики Вазон з підставкою кремовий 16x15см Ротанг Алеана 1шт.
| Назва (рос.) | Вазон с подставкой кремовый 16x15см Ротанг Алеана 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Вазон з підставкою кремовий 16x15см Ротанг Алеана 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Вазон с подстав кремов Ротанг Алеана 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Вазон з підстав кремов Ротанг Алеана 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Вазон Алеана Ротанг с подставкой кремовый 16*15см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Вазон Алеана Ротанг з підставкою кремовий 16*15см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Vase Aleana Rattan with tray creamy 16*15сm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823052315481 | |
|---|---|
| Висота, см | 15.3 |
| Глибина, см | 15.7 |
| Ширина, см | 15.7 |
| Вага брутто, кг | 0.164 |
| 11405600710005 (приватний штрихкод) | Коробка (5 шт) |
| Висота, см | 18.3 |
| Глибина, см | 34.3 |
| Ширина, см | 18.8 |
| Вага брутто, кг | 0.840 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.02 |
|---|
| Тип транспортної тари | МІШОК |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Вид продукції | ВАЗОН |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Колір | КРЕМОВИЙ |