Характеристики Вазон для орхідей дренажний 17х12.5см Алеана 1шт.
| Назва (рос.) | Вазон для орхидей дренажный 17х12.5см Алеана 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Вазон для орхідей дренажний 17х12.5см Алеана 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Вазон д/орхид дрен 17х12.5см Алеана 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Вазон д/орхід дрен 17х12.5см Алеана 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Вазон Алеана для орхидей дренажный 17*12.5см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Вазон Алеана для орхідей дренажний 17*12.5см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Flowerpot Aleana for orchids drainage 17*12,5cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823052316013 | |
|---|---|
| Висота, см | 12.3 |
| Глибина, см | 16.7 |
| Ширина, см | 16.7 |
| Вага брутто, кг | 0.05 |
| 11505500110010 (приватний штрихкод) | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 18.8 |
| Глибина, см | 18.4 |
| Ширина, см | 18.2 |
| Вага брутто, кг | 0.526 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.026 |
|---|
| Тип транспортної тари | МІШОК |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | ВАЗОН |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Колір | ПРОЗОРИЙ |