Характеристики Гранола Медова Мetro Chef м/у 1кг.
| Актуальність даних 365 | 2024-09-19 |
|---|
| Назва (укр.) | Гранола Медова Мetro Chef м/у 1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Гранола Медова Мetro Chef м/у 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Гранола Мetro Chef Медова 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Granola Metro Chef Honey 1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 4820086633581 | |
|---|---|
| Висота, см | 29.6 |
| Глибина, см | 5.2 |
| Ширина, см | 19.8 |
| Вага брутто, кг | 1.008 |
| 4820086633635 | Коробка (8 шт) |
| Висота, см | 29.4 |
| Глибина, см | 37.2 |
| Ширина, см | 29.6 |
| Вага брутто, кг | 8.466 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 4820284569576 | Коробка (9 шт) |
| Висота, см | 25.8 |
| Глибина, см | 59.8 |
| Ширина, см | 24.8 |
| Вага брутто, кг | 11.394 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.402 |
|---|---|
| кг | 2.34 |
| Жири, г/100г | 18.1 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 9.3 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 22 |
| г/100г | 61.5 |
| Калорійність, кДж/100г | 1871.1 |
| ккал/100г | 445.6 |
| Сіль, г/100г | 0.28 |
| Насичені жири, г/100г | 6.8 |
| Органічний продукт | НІ |
|---|