Характеристики Хліб половинка в нарізці бездріжджовий з насінням Світлий Цар хліб м/у 0.25кг.
| Актуальність даних 365 | 2025-02-12 |
|---|
| Назва (укр.) | Хліб половинка в нарізці бездріжджовий з насінням Світлий Цар хліб м/у 0.25кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Хліб Світлий Цар хліб 0.25кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Хліб Цар хліб Світлий половинка в нарізці бездріжджовий з насінням 0.25кг |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820088483580 | |
|---|---|
| Висота, см | 14.8 |
| Глибина, см | 11.3 |
| Ширина, см | 17.4 |
| Вага брутто, кг | 0.254 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 3.4 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 14.5 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 3.4 |
| г/100г | 53.5 |
| Калорійність, кДж/100г | 1025.1 |
| ккал/100г | 245 |
| Сіль, г/100г | 1 |
| Насичені жирні кислоти, г/100г | 0.8 |