Характеристики Хліб нарізний заварний із сушеним виноградом Родзинка Рома м/у 0.28кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-03-12 |
|---|
| Назва (укр.) | Хліб нарізний заварний із сушеним виноградом Родзинка Рома м/у 0.28кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Хліб нарізн заварн Родзинка Рома 0.28кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Хліб Рома Родзинка із сушеним виноградом заварний нарізний 0.28кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Bread Roma Raisin with dried grapes custard sliced 0.28kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК | |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820041523278 | |
|---|---|
| Висота, см | 21.1 |
| Глибина, см | 5.7 |
| Ширина, см | 9.2 |
| Вага брутто, кг | 0.300 |
| 4820041528020 | Коробка (18 шт) |
| Висота, см | 20.2 |
| Глибина, см | 39.4 |
| Ширина, см | 29.5 |
| Вага брутто, кг | 5.682 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.246 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 0.9 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 5.8 |
| Вуглеводи, г/100г | 49.5 |
| Калорійність, ккал/100г | 231 |
| кДж/100г | 967 |
| Сіль, г/100г | 1 |
| Насичені жири, г/100г | 0.1 |
|
На карті | ||
| ТОВ КВФ "Рома" | |||