Характеристики Хліб нарізний тост Гречаний смак Теремно м/у 0.33кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-03-31 |
|---|
| Назва (укр.) | Хліб нарізний тост Гречаний смак Теремно м/у 0.33кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Хліб тост Гречаний смак Теремно 0.33кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Хліб Теремно Гречаний смак тост нарізний 0.33кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Bread Teremno Buckwheat flavor toast sliced 0.33kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820043073153 | |
|---|---|
| Висота, см | 20.5 |
| Глибина, см | 8.9 |
| Ширина, см | 13.8 |
| Вага брутто, кг | 0.336 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 2.1 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 8.8 |
| Вуглеводи, г/100г | 46 |
| з яких цукри, г/100г | 1.7 |
| Калорійність, кДж/100г | 996 |
| ккал/100г | 238 |
| Сіль, г/100г | 1.4 |
| Насичені жири, г/100г | 0.3 |
| ПрАТ "Теремно Хліб" | |||
| ПрАТ "Теремно Хліб" | |||