Характеристики Хліб нарізний Тостовий американський Рома м/у 0.23кг.
| Актуальність даних 365 | 2024-12-05 |
|---|
| Назва (укр.) | Хліб нарізний Тостовий американський Рома м/у 0.23кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Хліб нарізний Тостовий амер Рома 0.23кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Хліб Рома Тостовий американський нарізний 0.23кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Bread Roma Toast аmerican sliced 0.23kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820041520895 | |
|---|---|
| Висота, см | 13.4 |
| Глибина, см | 9.2 |
| Ширина, см | 12.8 |
| Вага брутто, кг | 0.244 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 4.6 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 7.1 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 4.2 |
| г/100г | 47.1 |
| Калорійність, ккал/100г | 255 |
| кДж/100г | 1073 |
| Сіль, г/100г | 0.1 |
| Насичені жири, г/100г | 0.7 |