Характеристики Хліб нарізний тостовий Grains Сумська Паляниця м/у 0.35кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-03-19 |
|---|
| Назва (укр.) | Хліб нарізний тостовий Grains Сумська Паляниця м/у 0.35кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Хліб нар Grains Сумська Паляниця 0.35кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Хліб Сумська Паляниця Grains тостовий нарізний 0.35кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Bread Sumska Palianytsia Grains toast sliced 0.35kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820181573966 | |
|---|---|
| Висота, см | 19.8 |
| Глибина, см | 8.9 |
| Ширина, см | 12.1 |
| Вага брутто, кг | 0.352 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 6.8 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 8.8 |
| Вуглеводи, г/100г | 53 |
| з яких цукри, г/100г | 8.09 |
| Калорійність, ккал/100г | 311 |
| кДж/100г | 1301 |
| Сіль, г/100г | 1.56 |
| Насичені жирні кислоти, г/100г | 1.14 |
| ТОВ "Сумська паляниця" | На карті | ||
| ТОВ "Сумська паляниця" | |||