Характеристики Хліб нарізний тостовий Класичний Агробізнес м/у 0.7кг.
| Актуальність даних 365 | 2024-02-16 |
|---|
| Назва (укр.) | Хліб нарізний тостовий Класичний Агробізнес м/у 0.7кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Хліб нар тост Класичн Агробізнес 0.7кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Хліб Агробізнес Класичний нарізний тостовий 0.7кг |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820079872201 | |
|---|---|
| Висота, см | 27.5 |
| Глибина, см | 11 |
| Ширина, см | 12.7 |
| Вага брутто, кг | 0.726 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 3.9 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 8.6 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 5.8 |
| г/100г | 53.4 |
| Калорійність, ккал/100г | 264.7 |
| кДж/100г | 1180 |
| Сіль, г/100г | 1.15 |
| Насичені жирні кислоти, г/100г | 1 |