Характеристики Хліб нарізний Український духмяний Агробізнес м/у 0.3кг.
| Актуальність даних 365 | 2024-03-05 |
|---|
| Назва (укр.) | Хліб нарізний Український духмяний Агробізнес м/у 0.3кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Хліб нар Українс духмян Агробізнес 0.3кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Хліб Агробізнес Український духмяний нарізний 0.3кг |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820079872225 | |
|---|---|
| Висота, см | 22.1 |
| Глибина, см | 11.1 |
| Ширина, см | 10.2 |
| Вага брутто, кг | 0.304 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 1.9 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 7.2 |
| Вуглеводи, г/100г | 58.2 |
| з яких цукри, г/100г | 3.6 |
| Калорійність, кДж/100г | 1166 |
| ккал/100г | 279 |
| Насичені жирні кислоти, г/100г | 0.15 |