Характеристики Хліб нарізний заварний з коріандром Швейцарський Рома м/у 0.3кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-03-12 |
|---|
| Назва (укр.) | Хліб нарізний заварний з коріандром Швейцарський Рома м/у 0.3кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Хліб з коріандр Швейцарський Рома 0.3кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Хліб Рома Швейцарський з коріандром заварний нарізний 0.3кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Bread Roma Swiss with coriander custard sliced 0.3kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК | |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820041525395 | |
|---|---|
| Висота, см | 20.1 |
| Глибина, см | 5.8 |
| Ширина, см | 8.5 |
| Вага брутто, кг | 0.316 |
| 7777000005788 | Коробка (18 шт) |
| Висота, см | 20.2 |
| Глибина, см | 40.3 |
| Ширина, см | 31.1 |
| Вага брутто, кг | 5.896 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.352 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 1.8 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 7.3 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 7.4 |
| г/100г | 45.8 |
| Калорійність, кДж/100г | 975 |
| ккал/100г | 233 |
| Сіль, г/100г | 1.2 |
| Насичені жири, г/100г | 0.2 |
|
На карті | ||
| ТОВ КВФ "Рома" | |||