Характеристики Іграшка для кота d4.5см №PR240254 Кулька-дзвоник Priroda 1шт.
| Назва (укр.) | Іграшка для кота d4.5см №PR240254 Кулька-дзвоник Priroda 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Іграшка №PR240254 Кульк-дзв Priroda 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Іграшка для кота Priroda Кулька-дзвоник №PR240254 d4.5см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Cat toy Priroda Bell-ball №PR240254 d4.5cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823082402540 | |
|---|---|
| Висота, см | 9.5 |
| Глибина, см | 4.6 |
| Ширина, см | 8.8 |
| Вага брутто, кг | 0.010 |
| 14823082402547 | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 17.3 |
| Глибина, см | 26.0 |
| Ширина, см | 16.6 |
| Вага брутто, кг | 0.198 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.098 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Вид продукції | ІГРАШКА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Використовувати іграшку за її цільовим призначенням і з дотриманням звичайних та розумних правил безпеки. Догляд у разі забруднення: ретельно мийте проточною водою |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Use the toy for its intended purpose and in compliance with common and reasonable safety rules. Care in case of contamination: wash thoroughly with running water |