Характеристики Іграшка для котів зі звуковим чипом 130мм №7511 Мишка Melodic Fun WauCat 1шт.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-06 |
|---|
| Назва (рос.) | Игрушка для котов со звуковым чипом 130мм №7511 Мышка Melodic Fun WauCat 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Іграшка для котів зі звуковим чипом 130мм №7511 Мишка Melodic Fun WauCat 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Игрушка для котов №7511 Мышка WauCat 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Іграшка для котів №7511 Мишка WauCat 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Игрушка для котов WauCat Fun Melodic Мышка №7511 со звуковым чипом 130мм 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Іграшка для котів WauCat Fun Melodic Мишка №7511 зі звуковим чипом 130мм 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Toy for cats WauCat Fun Melodic Mouse №7511 with sound chip 130mm 1pc |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4823089390963 | |
|---|---|
| Висота, см | 15.3 |
| Глибина, см | 4.7 |
| Ширина, см | 10.4 |
| Вага брутто, кг | 0.020 |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
|---|
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Вид продукції | ІГРАШКА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Матеріал, штучне хутро | ТАК |