Характеристики Іграшка для собак 4х14см S №6260 Лисиця Plush Fun WauDog 1шт.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-06 |
|---|
| Назва (рос.) | Игрушка для собак 4х14см S №6260 Лиса Plush Fun WauDog 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Іграшка для собак 4х14см S №6260 Лисиця Plush Fun WauDog 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Игрушка д/соб S №6259 Лиса WauDog 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Іграшка д/соб S №6259 Лисиця WauDog 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Игрушка для собак WauDog Fun Plush Лиса №6260 S 4*14см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Іграшка для собак WauDog Fun Plush Лисиця №6260 S 4*14см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Toy for dogs WauDog Fun Plush Fox №6260 S 4*14cm 1pc |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4823089394640 | |
|---|---|
| Висота, см | 24.5 |
| Глибина, см | 4.8 |
| Ширина, см | 10.8 |
| Вага брутто, кг | 0.030 |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
|---|
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Вид продукції | ІГРАШКА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Матеріал, синтепух | ТАК |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Використовувати для догляду за собаками |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ru) | Использовать для ухода за собаками |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Use for dog care |