Характеристики Іграшка м'яка 40см №423948 Котокуб MeriToys 1шт.
| Актуальність даних 365 | 2026-08-06 |
|---|
| Назва (укр.) | Іграшка м'яка 40см №423948 Котокуб MeriToys 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Іграшка м'яка 40см №423948 MeriToys 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Іграшка м'яка MeriToys Котокуб №423948 40см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Soft toy MeriToys Kotokub №423948 40cm 1pc |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 2050000325366 (приватний штрихкод) | |
|---|---|
| Висота, см | 29.6 |
| Глибина, см | 47.7 |
| Ширина, см | 32.4 |
| Вага брутто, кг | 0.794 |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
|---|
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Вид продукції | ІГРАШКА М'ЯКА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Рекомендації по чищенню поверхневого забруднення: не відбілювати, сушити у вертикальному положенні, не прасувати, не сушити у барабані пральної машини, не використовувати розчинники, дозволена делікатна волога чистка |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Recommendations for cleaning surface dirt: do not bleach, dry in an upright position, do not iron, do not tumble dry, do not use solvents, delicate wet cleaning is permitted |
| ТОВ "Мерітойс" | |||
| ТОВ "Мерітойс" | |||