Характеристики Машинка для дітей від 3років спортивна №КZ957-114A Ульотне сальто Kaizhengyuan 1шт.
| Актуальність даних 365 | 2025-09-04 |
|---|
| Назва (укр.) | Машинка для дітей від 3років спортивна №КZ957-114A Ульотне сальто Kaizhengyuan 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Машинка №КZ957-114A Kaizhengyuan 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Машинка Kaizhengyuan Ульотне сальто №КZ957-114A спортивна для дітей від 3-х років 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Car Kaizhengyuan Awesome flip №КZ957-114A sporty for children from 3 years 1pc |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 6902241802709 | |
|---|---|
| Висота, см | 18.8 |
| Глибина, см | 3.7 |
| Ширина, см | 13.8 |
| Вага брутто, кг | 0.052 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ТЕТРІС |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| ТОВ "Дрім Груп Тойз" | |||
| ТОВ "Дрім Груп Тойз" | |||