Характеристики Какао-порошок 10-12% алкалізований Best Way Foods м/у 1кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-04-27 |
|---|
| Назва (рос.) | Какао-порошок 10-12% алкализированный Best Way Foods м/у 1кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Какао-порошок 10-12% алкалізований Best Way Foods м/у 1кг |
| Коротка назва (рос.) | Какао-порошок 10-12% Best Way Foods 1кг |
| Коротка назва (укр.) | Какао-порошок 10-12% Best Way Foods 1кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Какао-порошок Best Way Foods алкализированный 10-12% 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Какао-порошок Best Way Foods алкалізований 10-12% 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Cocoa powder Best Way Foods alkalized 10-12% 1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820251840011 | |
|---|---|
| Висота, см | 31.4 |
| Глибина, см | 7.8 |
| Ширина, см | 15.0 |
| Вага брутто, кг | 1.012 |
| 9869005700893 (приватний штрихкод) | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 21.4 |
| Глибина, см | 40.8 |
| Ширина, см | 31.4 |
| Вага брутто, кг | 10.642 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.522 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Тара транспортної упаковки | КАРТОН |
| Жири, г/100г | 11 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 22.7 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 0.5 |
| г/100г | 10.8 |
| Калорійність, кДж/100г | 1313 |
| ккал/100г | 314 |
| Сіль, г/100г | 0.06 |
| Насичені жири, г/100г | 6.6 |
| ТОВ "Бест вей фудз" | |||
| ТОВ "Бест вей фудз" | |||