Характеристики Вазон бузковий 130мм Аркада Еталон-С 1шт.
| Назва (рос.) | Вазон сиреневый 130мм Аркада Еталон-С 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Вазон бузковий 130мм Аркада Еталон-С 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Вазон сиренев 130мм Аркада Еталон-С 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Вазон бузковий 130мм Аркада Еталон-С 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Вазон Еталон-С Аркада сиреневый 130мм 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Вазон Еталон-С Аркада бузковий 130мм 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Flowerpot Еталон-С Arcade lilac 130mm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 2713435920000 (приватний штрихкод) | |
|---|---|
| Висота, см | 14.0 |
| Глибина, см | 12.8 |
| Ширина, см | 12.8 |
| Вага брутто, кг | 0.082 |
| 12713435920007 (приватний штрихкод) | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 36.1 |
| Глибина, см | 13.2 |
| Ширина, см | 13.1 |
| Вага брутто, кг | 0.830 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.01 |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | ВАЗОН |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Колір | ФІОЛЕТОВИЙ |