Характеристики Кілька пряного посолу Балтійська Добра риба відро 1кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-21 |
|---|
| Назва (укр.) | Кілька пряного посолу Балтійська Добра риба відро 1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Кілька пряног Балтійська Добра риба 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Кілька Добра риба Балтійська пряного посолу 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Sprat Dobra ryba Baltic spicy brine 1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820065610848 | |
|---|---|
| Висота, см | 10.7 |
| Глибина, см | 12.3 |
| Ширина, см | 12.3 |
| Вага брутто, кг | 1.098 |
| 14820065610845 | Коробка (4 шт) |
| Висота, см | 11.0 |
| Глибина, см | 25.1 |
| Ширина, см | 24.7 |
| Вага брутто, кг | 4.400 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.008 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | УПАКОВКА ЗІ ЗБІЖНОЇ ПЛІВКИ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Жири, г/100г | 11 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 16 |
| Вуглеводи, г/100г | 0 |
| Калорійність, кДж/100г | 723.83 |
| ТОВ "Галс-2000" | На карті | ||
| ТОВ "Галс-2000" | |||