Характеристики Ківш нержавіюча сталь із скляною кришкою d16см 1.8л №55865-16s Stella Lessner 1шт.
| Назва (укр.) | Ківш нержавіюча сталь із скляною кришкою d16см 1.8л №55865-16s Stella Lessner 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Ківш нерж склян криш d16см 1.8л Lessner |
| Альтернативне найменування (укр) | Ківш Lessner Stella №55865-16s нержавіюча сталь із скляною кришкою d16см 1.8л 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Saucepan Lessner Stella №55865-16s stainless steel with glass lid d16cm 1.8l 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 5018601437878 | |
|---|---|
| Висота, см | 13.5 |
| Глибина, см | 18.5 |
| Ширина, см | 32.3 |
| Вага брутто, кг | 1.190 |
| 2005030829919 (приватний штрихкод) | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 42.1 |
| Глибина, см | 39.9 |
| Ширина, см | 34.8 |
| Вага брутто, кг | 7.612 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.472 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Ваговий товар | НІ |
|---|---|
| Кількість, шт. | 1 |
| Матеріал, термостійке скло | ТАК |
| нержавіюча сталь | ТАК |
| Діаметр виробу, см | 16 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Можна мити у посудомийній машині. Використовувати за призначенням |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Dishwasher safe. Use as intended |