Характеристики Ковбаса Салямі Італійська Алан в/к в/ґ м/у 0.35кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-03-03 |
|---|
| Назва (укр.) | Ковбаса Салямі Італійська Алан в/к в/ґ м/у 0.35кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Ковбаса Салямі Італійська Алан 0.35кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Ковбаса Алан Салямі Італійська варено-копчена вищий ґатунок 0.35кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Sausage Alan Salami Italian smoked and boiled highest grade 0.35kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 4823036502548 | |
|---|---|
| Висота, см | 38.1 |
| Глибина, см | 4.5 |
| Ширина, см | 8.0 |
| Вага брутто, кг | 0.364 |
| 4823036503545 | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 12.0 |
| Глибина, см | 38.4 |
| Ширина, см | 23.2 |
| Вага брутто, кг | 3.836 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.196 |
|---|---|
| кг | 0.354 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 23.9 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 16.6 |
| Вуглеводи, г/100г | 0.1 |
| з яких цукри, г/100г | 0.06 |
| Калорійність, кДж/100г | 1168 |
| ккал/100г | 282 |
| Сіль, г/100г | 7.3 |
| Насичені жири, г/100г | 9.9 |