Характеристики Корм сухий повнораціонний для дорослих кішок всіх порід Риба та рис Internutri м/у 3кг.
| Назва (рос.) | Корм сухой полнорационный для взрослых кошек всех пород Рыба и рис Internutri м/у 3кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Корм сухий повнораціонний для дорослих кішок всіх порід Риба та рис Internutri м/у 3кг |
| Коротка назва (рос.) | Корм сухой Рыба и рис Internutri 3кг |
| Коротка назва (укр.) | Корм сухий Риба та рис Internutri 3кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Корм сухой Internutri Рыба и рис полнорационный для взрослых кошек всех пород 3кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Корм сухий Internutri Риба та рис повнораціонний для дорослих кішок всіх порід 3кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Dry food Internutri Fish and rice complete for adult cats all breeds 3kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 5604449902960 | |
|---|---|
| Висота, см | 41.1 |
| Глибина, см | 9.2 |
| Ширина, см | 25.7 |
| Вага брутто, кг | 3.040 |
| 15604449902967 | Коробка (4 шт) |
| Висота, см | 33.4 |
| Глибина, см | 41.8 |
| Ширина, см | 28.7 |
| Вага брутто, кг | 12.680 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.52 |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Смак | РИБА-РИС |
|---|---|
| Вид продукції | СУХИЙ КОРМ |
| Ваговий товар | НІ |
| Застосування | ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВСІХ КОТІВ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Вік споживача, ДОРОСЛИЙ | ТАК |