Характеристики Корм сухий повнораціонний для дорослих котів British shorthair Royal Canin м/у 2кг.
| Назва (укр.) | Корм сухий повнораціонний для дорослих котів British shorthair Royal Canin м/у 2кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Корм сухий Britis shorth Royal Canin 2кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Корм сухий Royal Canin British shorthair повнораціонний для дорослих котів 2кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Dry feed Royal Canin British shorthair complete for adult cats 2kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 3182550756419 | |
|---|---|
| Висота, см | 40.7 |
| Глибина, см | 10.2 |
| Ширина, см | 18.9 |
| Вага брутто, кг | 2.038 |
| 3182559301092 | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 34.1 |
| Глибина, см | 39.9 |
| Ширина, см | 39.2 |
| Вага брутто, кг | 13.098 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.87 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Таурин (C₂H₇NO₃S), г/кг | 3 |
|---|---|
| Сира клітковина, % | 5.4 |
| Сира зола, % | 7.1 |
| Сирий протеїн, % | 34 |
| Сирий жир, % | 19 |
| Цинк (Zn), мг/кг | 136 |
|---|---|
| Мідь (Cu), мг/кг | 12 |
| Йод (I), мг/кг | 3.9 |
| Залізо (Fe), мг/кг | 39 |
| Марганець (Mn), мг/кг | 51 |
| Селен (Se), мг/кг | 0.08 |