Характеристики Корм сухий для дорослих собак великих порід Курка Optimeal м/у 4кг.
| Назва (укр.) | Корм сухий для дорослих собак великих порід Курка Optimeal м/у 4кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Корм сухий Курка Optimeal 4кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Корм сухий Optimeal Курка для дорослих собак великих порід 4кг |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820083905551 | |
|---|---|
| Висота, см | 12.3 |
| Глибина, см | 45.2 |
| Ширина, см | 28.4 |
| Вага брутто, кг | 4.682 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Вид продукції | СУХИЙ КОРМ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Вік споживача, ДОРОСЛИЙ | ТАК |
| Код ДКПП | 10.92.10-00.00 |
|---|---|
| ПДВ, % | 20 |
| ВИВЕРА ГРУП | На карті | ||
| ВИВЕРА ГРУП | |||