Характеристики Маковик Домашній Теремно м/у 0.4кг.
| Актуальність даних 365 | 2023-12-19 |
|---|
| Назва (укр.) | Маковик Домашній Теремно м/у 0.4кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Маковик Домашній Теремно м/у 0.4кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Маковик Теремно Домашній 0.4кг |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820043071388 | |
|---|---|
| Висота, см | 31.8 |
| Глибина, см | 5.7 |
| Ширина, см | 14.5 |
| Вага брутто, кг | 0.404 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 10.1 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 7.7 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 19.7 |
| г/100г | 54.5 |
| Калорійність, ккал/100г | 340 |
| кДж/100г | 1423 |
| Сіль, г/100г | 0.52 |
| Насичені жири, г/100г | 1.5 |
| ПрАТ "Теремно Хліб" | |||
| ПрАТ "Теремно Хліб" | |||