Характеристики Нагетси курячі заморожені Tempura Легко! м/у 2кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-05-08 |
|---|
| Назва (укр.) | Нагетси курячі заморожені Tempura Легко! м/у 2кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Нагетси курячі зам Легко! Tempura 2кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Нагетси курячі Легко! Tempura заморожені 2кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Chicken nuggets Lehko! Tempura frozen 2kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820227763931 | |
|---|---|
| Висота, см | 36.9 |
| Глибина, см | 7.5 |
| Ширина, см | 23.3 |
| Вага брутто, кг | 2.010 |
| 4820227763924 | Коробка (3 шт) |
| Висота, см | 20.4 |
| Глибина, см | 38.2 |
| Ширина, см | 25.8 |
| Вага брутто, кг | 6.340 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.31 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | НАСИПОМ |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 9 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 13 |
| Вуглеводи, г/100г | 15 |
| з яких цукри, г/100г | 0 |
| Калорійність, кДж/100г | 798 |
| ккал/100г | 190 |
| Сіль, г/100г | 0.7 |
| Насичені жири, г/100г | 0.9 |
|
На карті | ||
| Приватне акціонерне товариство "МХП" | |||