Характеристики Нарукавники для плавання однотонні 30х30см №32005 Bestway 1шт.
| Назва (укр.) | Нарукавники для плавання однотонні 30х30см №32005 Bestway 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Нарукавники д/плаван №32005 Bestway 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Нарукавники для плавання Bestway №32005 однотонні 30*30см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Swimming armbands Bestway №32005 plain 30*30cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 6942138967098 | |
|---|---|
| Висота, см | 26.3 |
| Глибина, см | 2.2 |
| Ширина, см | 16.5 |
| Вага брутто, кг | 0.100 |
| 76942138967097 | Коробка (24 шт) |
| Висота, см | 27.8 |
| Глибина, см | 29.5 |
| Ширина, см | 19.0 |
| Вага брутто, кг | 2.690 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.29 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Вид продукції | НАРУКАВНИКИ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Застосування | ДЛЯ ПЛАВАННЯ |
| Кількість, пара | 1 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Надування та здування. 1. Надуйте нарукавники ротом. Відкрийте запобіжний клапан і спершу надуйте одну повітряну камеру. Надуйте камери, поки не розправиться більша частина складок і на дотик не буде відчуватися щільність, але не до твердого стану. Після завершення закрийте клапан. Примітка. Не надуйте надто сильно і не використовуйте для надування стиснене повітря. 2. Надягніть нарукавники на верхню частину рук дитини і надуйте повітряну камеру, що залишилася. 3. Переконайтеся, що нарукавники одягнені правильно та щільно облягають руки. Не надуйте надто сильно: це буде перешкоджати нормальному кровообігу дитини. Примітка. Якщо дитина велика, спочатку надягніть нарукавники, а потім надуйте їх. Випуск повітря і зняття. 1. Вийміть запобіжний клапан, а потім стисніть його, щоб випустити повітря 2. Зніміть нарукавники з дитини |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Inflation and deflation. 1. Inflate the armbands by mouth. Open the safety valve and inflate one air chamber first. Inflate the chambers until most of the wrinkles are removed and the air is firm to the touch, but not firm. When finished, close the valve. Caution. Do not inflate too much and do not use compressed air for inflation. 2. Place the armbands on the upper arms of the child and inflate the remaining air chamber. 3. Make sure the sleeves are on correctly and fit snugly. Do not inflate too much: this will interfere with the child's normal circulation. Note. If the child is large, put the sleeves on first and then inflate them. Deflation and removal. 1. Remove the safety valve and then squeeze it to release the air 2. Remove the armbands from the child |