Характеристики Олія соняшникова нерафінована пресова виморожена ТМ "1" п/пл 850мл.
| Назва (укр.) | Олія соняшникова нерафінована пресова виморожена ТМ "1" п/пл 850мл |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Олія соняшникова нерафін ТМ "1" 850мл |
| Альтернативне найменування (укр) | Олія соняшникова ТМ "1" нерафінована пресова виморожена 850мл |
| Альтернативне найменування (англ) | Sunflower oil ТМ "1" unrefined pressed frozen 850ml |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823096509310 | |
|---|---|
| Висота, см | 27.3 |
| Глибина, см | 7.7 |
| Ширина, см | 7.7 |
| Вага брутто, кг | 0.808 |
| 2713153130002 (приватний штрихкод) | Коробка (15 шт) |
| Висота, см | 28.7 |
| Глибина, см | 39.2 |
| Ширина, см | 25.2 |
| Вага брутто, кг | 12.354 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.234 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 99.85 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 0 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 0 |
| г/100г | 0 |
| Калорійність, ккал/100г | 899 |
| кДж/100г | 3694 |
| Сіль, г/100г | 0 |
| Насичені жири, г/100г | 12 |
| Метод обробки | НЕРАФІНОВАНЕ |
|---|---|
| ГМО | НІ |
| Органічний продукт | НІ |
| Акцизний товар | НІ |