Характеристики Пакети для сміття з затяжками 51х53см 35л Фрекен Бок 15шт.
| Актуальність даних 365 | 2027-04-30 |
|---|
| Назва (укр.) | Пакети для сміття з затяжками 51х53см 35л Фрекен Бок 15шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Пакети для сміття 35л Фрекен Бок 15шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Пакети для сміття з затяжками Фрекен Бок 51*53см 35л 15шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Garbage bags with drawstrings Freken Bock 51*53cm 35l 15pcs/pack |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК | |
| ТАК |
| 4820048485234 | |
|---|---|
| Висота, см | 4.6 |
| Глибина, см | 5.3 |
| Ширина, см | 16.6 |
| Вага брутто, кг | 0.136 |
| 4823071618846 | Коробка (30 шт) |
| Висота, см | 19.6 |
| Глибина, см | 34.9 |
| Ширина, см | 19.1 |
| Вага брутто, кг | 4.024 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 4820048488730 (приватний штрихкод) | Коробка (30 шт) |
| Висота, см | 19.2 |
| Глибина, см | 36.1 |
| Ширина, см | 19.7 |
| Вага брутто, кг | 4.294 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.23 |
|---|---|
| кг | 0.222 |
| кг | 0.214 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| ГОРИЗОНТАЛЬНА | |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ | |
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |