Характеристики Печиво здобне в глазурі Crunch Delicia лоток 0.3кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-09-08 |
|---|
| Назва (укр.) | Печиво здобне в глазурі Crunch Delicia лоток 0.3кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Печиво здобне Crunch Delicia 0.3кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Печиво Delicia Crunch здобне в глазурі 0.3кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Cookie Delicia Crunch buttery in glaze 0.3kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823102518251 | |
|---|---|
| Висота, см | 19 |
| Глибина, см | 6.1 |
| Ширина, см | 14.2 |
| Вага брутто, кг | 0.330 |
| 4823102518268 | Коробка (5 шт) |
| Висота, см | 20.0 |
| Глибина, см | 34.6 |
| Ширина, см | 15.4 |
| Вага брутто, кг | 1.794 |
| Ознака викладки шоубокс | ТАК |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.144 |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 27.9 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 7.2 |
| Вуглеводи, г/100г | 59.5 |
| з яких цукри, г/100г | 29.8 |
| Калорійність, кДж/100г | 2178 |
| ккал/100г | 521 |
| Клітковина, г/100г | 1.5 |
| Сіль, г/100г | 0.3 |
| Насичені жири, г/100г | 13.5 |
| ПП "Деліція" | На карті | ||
| ПП "Деліція" | |||