Характеристики Печиво здобне пісочне Справжнє Бом-Бік к/у 0.3кг.
| Актуальність даних 365 | 2025-06-05 |
|---|
| Назва (укр.) | Печиво здобне пісочне Справжнє Бом-Бік к/у 0.3кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Печиво здоб пісоч Справжнє Бом-Бік 0.3кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Печиво Бом-Бік Справжнє здобне пісочне 0.3кг |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| ТАК | |
| ТАК | |
| Немає ящика | ТАК |
| ТАК | |
| ТАК |
| 4820122998971 | |
|---|---|
| Висота, см | 22.9 |
| Глибина, см | 5.8 |
| Ширина, см | 15.3 |
| Вага брутто, кг | 0.342 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| ВІДСУТНЯ | |
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 19.3 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 8.1 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 31.6 |
| г/100г | 67.4 |
| Калорійність, ккал/100г | 449 |
| кДж/100г | 1997 |
| Сіль, г/100г | 0 |
| Насичені жири, г/100г | 4.9 |
| ТОВ "Кондитерська Фабрика "Східні Ласощі" | На карті | ||
| ТОВ "Кондитерська Фабрика "Східні Ласощі" | |||