Характеристики Трусики-підгузники для дітей 9-15кг 4 Elite care Dada 15шт.
| Назва (рос.) | Трусики-подгузники для детей 9-15кг 4 Elite care Dada 15шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Трусики-підгузники для дітей 9-15кг 4 Elite care Dada 15шт |
| Коротка назва (рос.) | Трусики-подгузники 4 Elite Dada 15шт |
| Коротка назва (укр.) | Трусики-підгузники 4 Elite Dada 15шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Трусики-подгузники Dada Elite care 4 для детей 9-15кг 15шт/уп |
| Альтернативне найменування (укр) | Трусики-підгузники Dada Elite care 4 для дітей 9-15кг 15шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Pants Dada Elite care 4 for children 9-15kg 15pcs/packs |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820174980726 | |
|---|---|
| Висота, см | 25.4 |
| Глибина, см | 11.7 |
| Ширина, см | 19.8 |
| Вага брутто, кг | 0.516 |
| 14820174980723 | Коробка (8 шт) |
| Висота, см | 23.5 |
| Глибина, см | 49.1 |
| Ширина, см | 43.2 |
| Вага брутто, кг | 4.142 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.014 |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | ТРУСИКИ-ПІДГУЗНИКИ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Застосування | ДЛЯ ГІГІЄНИ ДИТИНИ |
| Кількість, шт. | 15 |
| Вік споживача, ДИТИНА | ТАК |
| Стать | УНІСЕКС |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Відкрийте упаковку, Дістаньте трусики, розправте їх та одягніть на дитину. Обирайте трусики-підгузки відповідно до ваги дитини. Щоб зняти забруднені трусики, розірвіть шви з обох боків і згорніть за допомогою стрічки-утилізатора |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ru) | Откройте упаковку, Достаньте трусики, расправьте их и наденьте на ребёнка. Выбирайте трусики-подгузники в соответствии с весом ребёнка. Чтобы снять загрязнённые трусики, разорвите швы с обеих сторон и сверните с помощью ленты-утилизатора |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Open the package, Take out the panties, unfold them and put them on the child. Choose diaper panties according to the child's weight. To remove dirty panties, tear the seams on both sides and roll up using the disposal tape |