Характеристики Трусики-подгузники для детей 7-18кг 4 Maxi Dolphin 30шт.
| Коротка назва (рос.) | Трусики-подгузники 7-18кг Dolphin 30шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Трусики-підгузники 7-18кг Dolphin 30шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Diaper-pants Dolphin 4 Maxi 7-18kg disposable 30pcs/pack |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 8680131207237 | |
|---|---|
| Висота, см | 24.6 |
| Глибина, см | 12.6 |
| Ширина, см | 24.8 |
| Вага брутто, кг | 0.744 |
| 18680131207234 | Коробка (5 шт) |
| Висота, см | 22.8 |
| Глибина, см | 64.2 |
| Ширина, см | 28.3 |
| Вага брутто, кг | 3.746 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.026 |
|---|
| Тип транспортної тари | УПАКОВКА ЗІ ЗБІЖНОЇ ПЛІВКИ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Вид продукції | ТРУСИКИ-ПІДГУЗНИКИ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Застосування | ДЛЯ ГІГІЄНИ ДИТИНИ |
| Кількість, шт. | 30 |
| Вік споживача, ДИТИНА | ТАК |
| Стать | УНІСЕКС |