Характеристики Рушники паперові V-fold 23х25см Premium Mildi 250шт.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-06 |
|---|
| Назва (рос.) | Полотенца бумажные V-fold 23х25см Premium Mildi 250шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Рушники паперові V-fold 23х25см Premium Mildi 250шт |
| Коротка назва (рос.) | Полотенца бумажные Premium Mildi 250шт |
| Коротка назва (укр.) | Рушники паперові Premium Mildi 250шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Полотенца бумажные Mildi Premium V-fold 23*25см 250шт/уп |
| Альтернативне найменування (укр) | Рушники паперові Mildi Premium V-fold 23*25см 250шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Paper towels Mildi Premium V-fold 23*25cm 250pcs/pack |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820032450507 | |
|---|---|
| Висота, см | 13.6 |
| Глибина, см | 12.4 |
| Ширина, см | 26.0 |
| Вага брутто, кг | 0.474 |
| 4820032450378 | Коробка (15 шт) |
| Висота, см | 27.0 |
| Глибина, см | 59.6 |
| Ширина, см | 40.2 |
| Вага брутто, кг | 7.386 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.276 |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Аромат | НІ |
|---|---|
| Вид продукції | ПАПЕРОВІ РУШНИКИ |
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 250 |
| Колір | ЗЕЛЕНИЙ |
| Матеріал, вторинна сировина | ТАК |
| АТ "Кохавинська ПФ" | |||
| АТ "Кохавинська ПФ" | |||