Характеристики Попкорн солодкий зі смаком карамелі ТМ "1" м/у 70г.
| Назва (укр.) | Попкорн солодкий зі смаком карамелі ТМ "1" м/у 70г |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Попкорн солод зі смак карам ТМ "1" 70г |
| Альтернативне найменування (укр) | Попкорн ТМ "1" солодкий зі смаком карамелі 70г |
| Альтернативне найменування (англ) | Popcorn TM "1" sweet with caramel flavor 70g |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823096510682 | |
|---|---|
| Висота, см | 30.2 |
| Глибина, см | 5.2 |
| Ширина, см | 18.2 |
| Вага брутто, кг | 0.078 |
| 14823096510689 | Коробка (24 шт) |
| Висота, см | 28.4 |
| Глибина, см | 60.0 |
| Ширина, см | 41.0 |
| Вага брутто, кг | 2.468 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.596 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 17.3 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 6.9 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 20.6 |
| г/100г | 74.7 |
| Калорійність, ккал/100г | 481.9 |
| кДж/100г | 2014.3 |
| Сіль, г/100г | 0 |
| Насичені жири, г/100г | 1.5 |
| ГМО | НІ |
|---|---|
| Органічний продукт | НІ |
| Акцизний товар | НІ |
| Підходить вегетаріанцям | ТАК |
| Підходить веганам | НІ |